čistenie sedačky porovnanie

Profi čistenie sedačiek Bratislava

Vo firme Topservis dokážeme hĺbkovo vyčistiť každý typ čalúnenia

Keď rozmýšľate nad svojou čalúnenou pohovkou , myslite na ňu, ako keby to bolo Vaše oblečenie. Nechali by ste si na sebe oblečenie, ktoré nebolo pár rokov čistené? Sedačky, taburetky, kuchynské stoličky a ostatný všakovaký látkový nábytok si priam vyžaduje pravidelnú starostlivosť, aby sa naň dalo pozerať. Podľa našich skúseností by sa mala čalúnená sedačka hĺbkovo profesionálne tepovať v priemere raz za rok, aby bola hygienická a podstatne dlhšie vydržala. Najdôležitejšie je pravidelne odstraňovať hlavne fľaky a takzvanú zažranú nečistotu a mastnotu od rúk a hlavy.

Hĺbkové čistenie sedačiek Bratislava

V našej firme Topservis sme zameraný na vysokokvalitné prevedenie práce, odstránenie až 90% typov škvŕn a zanesenej nečistoty. Sedačky sú takmer ako nové. Naše služby poskytujeme vrámci celej Bratislavy a priľahlého okolia za konkurencieschopné ceny. K svojej práci používame tie najmodernejšie profesionálne stroje a najkvalitnejšie čistiace prostriedky s najvyššou účinnosťou preverenou rokmi.

Chemický čistenie verzus mechanické čistenie kefami

Tou najefektívnejšou formou čistenia je chemické hĺbkové tepovanie. Mechanickým čistením sedačiek a kobercov nikdy nedosiahnete takého dokonalého čistenia, ako pri použití naozaj účinných čistiacich prostriedkov. V našej firme Topservis používame tie najkvalitnejšie čistidlá, ktoré ale zároveň sú absolútne šetrné. Možno ich použiť aj na tie najjemnejšie kusy nábytku.

Odstraňujeme drvivú väčšinu typov fľakov

Tvorbe škvŕn na sedačke nemôžeme zabrániť, sem tam niečo vylejeme, akokoľvek sa budeme snažiť vždy príde k nejakej nehode. Vždy si ale musíte pamätať, že čím skôr sa fľak odstraňuje tým je väčšia pravdepodobnosť, že Vám na sedačke nezostane. A aj keby Vás akokoľvek lákalo pustiť sa do odstraňovania svojpomocne lacným odstraňovačom, snažte sa tomu vyhnúť, pretože to pravdepodobne zhoršíte.

Koľko stojí hĺbkové čistenie sedačiek

Našu prácu sa snažíme ohodnocovať rozumne. Podľa našich skúseností od roku 2006 vieme, že ak chcete naozaj kvalitne vyčistiť sedačku, je potrebné ju hĺbkovo tepovať minimálne 2 -krát. Sedačku čistíme až do momentu, kedy sa z nej už nedá vybrať žiadna špina. Takéto hĺbkové tepovanie celého setu jednej pohovky vide okolo 50 euro bez žiadnych ďalších príplatkov. Výsledná cena sa odvíja od veľkosti a celkovej miery znečistenia daného setu sedačky.

Ako si môžeme objednať službu hĺbkového čistenia pohovky v Bratislave?

Ak ste sa rozhodli pre túto službu, je jedno či to potrebujete na určitý dátum, ale by ste čistenie potrebovali expresne. Zavolať nám môžte kedykoľvek či už cez týždeň alebo víkend od rána do večera.