profesionálna dezodorácia

Doprajte svojej sedačke či kobercu prevoňanie – ako na profesionálnu dezodoráciu

Určite si všimnete, že čím viac je čalúnenie znečistené, tým z nej ide väčší zápach. Hlavným zdrojom zápachu je hlavne nanesený pot, mastnota z hlavy a vlasov, ale v úzadí nezostávajú ani zápachy ostatných typov zažraného znečistenia. O to viac je príjemnejšie ak po vyčistení čalúnená pohovka príjemne vonia a zanecháva vo Vás príjemný pocit čistoty.

Príjemne voňajúca sedačka po vytepovaní nemusí byť prirodzenosťou, vždy je potrebné na povrch naniesť špeciálny dezodorant, čo je krok, kedy sa prostriedok aplikuje buď priamo na čistený povrch, alebo je ho tiež možné primiešať do tepovacieho roztoku s pridaním profesionálnych práškov. Vtedy extrakciou znečistenia zároveň zanechávame vyčistený povrch krásne voňavý.

Pre dosiahnutie profesionálneho výsledku je nepostrádateľné použitie tých najkvalitnejších dezodorantov, ktoré sú zárukou dlhotrvajúcej, ale nie nepríjemne výraznej vône na vyčistených behúňoch, stoličkách či sedačkách. Na tento účel sú vyvinuté špecifické profesionálne dezodoranty na tkaniny, textílie a koberce.

Účelové odstránenie špecifických zápachov na čistených povrchoch

Na rozdiel od bežných situácií, kedy je naším cieľom iba, aby hĺbkovo vytepovaná sedačka krásne voňala, je takáto situácia oveľa zložitejšia, pretože musíme riešiť špecifický zápach, ktorý má jasne daný zdroj. Typickými príkladmi môžu byť zápachy po domácich miláčikoch, nasiaknuté zbytky potravín, zápach moči a teľných tekutín, zápachy z najrôznejších organických zdrojov, cigariet, ale v neposlednej rade to môže byť aj zápach po nekvalitne odvedení tepovania kobercov a následnom zatuchnutí.

Väčšinou všetky takéto situáciu majú rovnakého menovateľa, tým bývajú baktérie, žijúce a prosperujúce v takto vzniknutom prostredí, ktoré bývajú nahlavnejším zdrojom zápachu, ak sa premnožia. Preto hĺbkové tepovanie musí zabezpečiť nielen prevoňanie, ale aj odstránenie baktérií a zdrojov ich života, teda znečistenia.

V Topservis máme s touto oblasťou dlhoročné skúsenosti a na profesionálnej úrovni sa tomuto problému venujeme veľmi intenzívne. Používame výhradne profesionálnu techniku a tie najúčinnejšie čistiace prostriedky bez formaldehydov, flóru a fosfátov. Iba kombinácia skúseností a profesionálnej techniky zaručí dôkladné odstránenie znečistenia, zápachu baktérií a roztočov. Na nami používané čistiace prostriedky máme nároky nielen na kvalitu ich čistenia, ale aj na ekologický ráz, musia byť šetrné nielen k nášmu okoliu ale aj k nášmu zdraviu.