Tepovanie kobercov v Bratislave

Behúne a koberce sú v porovnaní s ostatnými podlahovými povrchmi najviac úžitkové. Medzi ich najvýznamnejšie vlastnosti patrí tlmenie silných zvukov, sú protišmykové , sú teplé a celkovo spríjemňujú atmosféru v byte či dome. Zároveň v sebe zadržiavajú väčšinu prachu, čím sa zabraňuje šíreniu a víreniu prachových častíc v priestore. Na tento fenomén poukazujú aj rôzne štúdie, z ktorých výsledkov je zrejmé, že v izbách s pevným povrchom na dlážke je omnoho viac prachu vo vzduchu ako pri kobercoch.

V domácnostiach ľuďmi bežne používané ručné tepovanie ani zďaleka nemá taký efekt ako profesionálne tepovanie a iba nadmerne mechanicky ničí jednotlivé vlákna čalúnenia. Pritom koberce a aj sedačky sú veľmi náchylné na znehodnotenie a bez riadneho ošetrovania môžu veľmi trpieť. Každé čalúnenie pre udržanie pôvodnej štruktúry a stálosti farby potrebuje kvalitnú a dostatočnú údržbu, ktorá nielen ušetrí naše financie, ale aj skrášli náš domov. Práve z tohto dôvodu v našej firme zabezpečujeme profesionálne hĺbkové tepovanie kobercov Bratislava.

Tieto vlastnosti kobercov však znečistením zanikajú a preto ich treba pravidelne obnovovať, aby stále vyzerali dobre a plnili svoju funkciu. Ideálne je to robiť hĺbkovým tepovaním minimálne raz ročne v domácnostiach, zatiaľ čo pri vysokej záťaži na koberce (kancelárie, pizzerie, vestibuly v hoteloch a obchodoch určite viackrát ročne.

Tento problém sa netýka len kobercov, ale taktiež aj sedačiek, preto Topservis Bratislava svoju pozornosť zameriava aj na hĺbkové tepovanie sedačiek. Našu činnosť zabezpečujeme iba profesionálnou technikou a tou najnovšou technológiou, aby sa naše dlhoročné skúsenosti v obore čo najefektívnejšie prejavili. Okrem toho, že po našej práci koberce či sedačky získajú späť svoj pôvodný vzhľad, naše prípravky hĺbkovo vo vnútri vlákien zabránia rozvoju a prežívaniu roztočov a iných mikroorganizmov. A následne takto vyčistený čalúnený nábytok zmierni alergické reakcie, navodí príjemný pocit z čistého prostredia a zvýši kvalitu Vášho života.

Pozrite si tiež: Profesionálne hĺbkové čistenie sedačiek