tepovanie matraca

Tepovanie matracov Bratislava

-dokvaonale zbaví roztočov a úplne dezinfikuje od mikroorganizmov
-zdarma protivírusová dezinfekcia
– ekologicky šetrné prípravky
-krátka doba uschnutia
-pomôžeme navrátiť pôvodný vzhľad Vašich matracov
– garancia kvalitne odvedenej práce

Naše profesionálne tepovanie matracov je v najvyššej kvalite

Matrac je miestom, kde trávime veľa času, kde si potrebujeme oddýchnuť a načerpať nové sily. Po celom dni strávenom v práci a v tempe je len prirodzené tešiť sa do postele. Nejeden z nás strávi v posteli aj viac ako tretinu svojho života. Keď sa nad tým takto zamyslíme, je iba zrejmé, že matracu a jeho výmene , oprave alebo čisteniu venujeme príliš málo pozornosti. Skôr našu energiu smerujeme do šatníka. Oblečenie sa teší oveľa väčšiemu záujmu, ako naše matrace a pri tom naše najobľúbenejšie miesto oddychu to tak potrebuje.

Hĺbkové tepovanie matraca od Topservis

Naše upratovacie služby poskytuje po celej Bratislave a zaručujeme vysokokvalitne prevedú prácu pri čistení matracov, ale aj pri ostatných nami poskytovaných službách. Ponúkame tú najvyššiu kvalitu za rozumnú cenu, aby mohla celá Vaša rodina spať na čistých a zdraviu neškodných matracoch.

Nemusíte sa báť, že by Váš matrac nevyschol, alebo bol zle vyčistený! V Topservis poskytujeme služby šetrné k rodinnému rozpočtu, zároveň pri dosiahnutí tých najlepších možných výsledkov. Zároveň predĺžime životnosť Vášho matraca a Váš matrac môže byť opäť oázou Vašich snov.

Životnosť Vášho matraca sa aj viac ako zdvojnásobí

Asi každému sa už v posteli podarilo niečo vyliať. Mohla to byť káva, ktorú sme si ráno dopriavali, alebo neskôr večer keď sme sa chystali spať. Takéto fľaky výrazne znehodnocujú každý matrac, ale s našimi odbornými znalosťami hĺbkového tepovania v súlade s dlhoročnými skúsenosťami v likvidácií škvŕn, Váš matrac zbavía takejto nepeknej ozdoby.

Zároveň ani voľnú špinu nieje také jednoduché dostať von. Našim cieľom je, aby ste mohli využívať Vašu posteľ z vnútra aj vonku dôkladne vyčistenú. Aby sa Vám večer lepšie zaspávalo a ráno ľahšie vstávalo.

V akej pravidelnosti je vhodné tepovanie matraca opakovať?

Pre ten najkvalitnejší efekt čistenia odporúčame opakovať tepovanie a ošetrovanie matracov aspoň raz za pol roka, v tom najlepšom prípade aj za 4 mesiace. Popri tom sa ponúka zaobstarať si chránič matraca a posteľnú bielizeň meniť každých 7 dní. S vytepovaným matracom od nás a pravidelne vymenenou posteľnou bielizňou sa Vaša posteľ stane tým príťažlivým a voňavým miestom oddychu, ktorou aj má byť.