Tepovanie sedačiek v Bratislave

Špecializáciou našej firmy Topservis Bratislava je predovšetkým hĺbkové čistenie sedačiek ako čalúnených tak aj kožených. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti pretavujeme do profesionálneho prístupu k extrakčnej metóde tepovania pohoviek, sedačiek a postelí.

Pri tejto činnosti pointou nie je iba dôkladné odstránenie znečistenia spôsobeného potom alebo bežným používaním, ale aj regenerácia vlákien a materiálu. Následne pohovka vyzerá znova ako nová. Túto činnosť robíme priamo u zákazníka. Čiže ak patríte k obyvateľom Bratislavy, Topservis je pre Vás priamo ideálnym riešením. Aj keď sa údržbe svojej domácnosti venujete na pravidelnej báze, klasické vysávanie, behanie z vlhkou handrou, prípadne ručné mechanické tepovanie nie je plnohodnotnou náhradou prístupu profesionálnej firmy.

Pravidelným vysávaním sedacej súpravy nie je možné zbaviť čalúnenú látku všetkého prachu, mikroorganizmov, roztočov a postupne sa nanášajúcej nečistoty, treba profesionálny prístup, aby sa dostavili kvalitné výsledky. Najhoršie situácie nastávajú v prípadoch ak ste hrdým rodičom malých detí a môžete sa spoľahnúť na pravidelný prísun drobných nehôd. Vtedy Vám asi nikto nemusí rozprávať o rozliatych sladkých malinovkách, nalepenej čokoládke na gauči a najrôznejších nehodách od výmyslu sveta. Toto nie je nič zvláštne a práve pre tieto situácie vznikla a už viac ako dekádu pôsobí v Bratislave tepovacia služba Topservis.

 

Nami používané hĺbkové extrakčné tepovanie sme za tie roky a obrovské množstvo hĺbkovo vytepovaných sedačiek doviedli takmer k dokonalosti. Celý náš postoj spočíva v použití najmodernejších čistiacich prostriedkov ,sledovania trendov v tejto oblasti, nadšenia pre našu prácu a pedantnej práce, ktorá sa nikdy nekončí, pokiaľ nie je sedačka úplne zbavená všetkého znečistenia.

Takýmto pravidelne opakovaným hĺbkovým tepovaním dosiahneme čisté, hygienické prostredie bez roztočov a zároveň znásobíme život čalúnenému či koženému nábytku. Naším odporučením je praktikovanie hĺbkového tepovania dvakrát ročne výrazne namáhaných materiálov a raz ročne bežne používaných sedacích súprav. Treba si uvedomiť fakt, že Bratislava patrí medzi veľké mestá s rušnou dopravou a k miestam, kde rozvírený prach na seba nenechá dlho čakať.

Čistenie kožených súprav

Denno-denne je kožený nábytok vystavovaný obrovskému namáhaniu. Na kožu pôsobia vonkajšie faktory (prach, slnečné žiarenie, špina), na základe čoho postupne časom dochádza ku vzhľadovým a mechanickým poškodeniam (fľaky a poškrabania). Nesprávnym používaním a zanedbávaním ošetrovania stráca koža svoje prednosti, elastickosť, práska, znehodnocuje sa jej štruktúra, mení farbu a tvar. Preto neoddeliteľnou súčasťou vlastnenia takejto sedačky by malo byť pravidelné čistenie a impregnácia. Odporúčame raz až dvakrát ročne.