Upratovanie Bratislava Topservis

Upratovanie v Bratislave

Súčasný človek je vystavovaný stále väčšiemu časovému tlaku a na činnosti spojené so starostlivosťou o domácnosť mu zostáva stále menej času.  Medzi takéto činnosti bezpochyby patrí aj upratovanie domu či bytu, preto vyhľadávanie vhodného partnera pre hocijaké čistenie sa stáva stále populárnejším. Upratovacia, hĺbkovo tepovacia a čistiaca firma Topservis sídliaca v Ružinove svoju činnosť vykonáva po celej Bratislave a prevádzkuje ju už od roku 2006. Za tento čas sme sa dostali do nespočetných situácií a z každej takejto zákazky si nesieme množstvo skúseností, preto sme Vám schopný poskytnúť nielen profesionálne služby v oblasti čistenia, ale radi a s ochotou Vám aj vecne poradíme. Spokojný zákazník, ochotný prístup a diskrétnosť sú našimi prioritami.

Infolinka 0908 437 079

Každá domácnosť je niečím jedinečná a každý zákazník má trošku iné požiadavky, či už ohľadom kvantity čistiacich prác, špecifickosti požiadavky, alebo periodicity upratovania. Upratovacia firma Topservis Bratislava je schopná a ochotná reagovať promptne, bez zbytočného odďaľovania realizácie s maximálne odborným prístupom.

Činnosti spojené s upratovaním

Upratovacie práce sú naozaj široký pojem. Ak sa však jedná o upratovanie, čistenie či hĺbkové tepovanie od firmy Topservis Bratislava, tento pojem zahŕňa všetky činnosti, ktoré si len viete predstaviť pri umývaní domácnosti. Pri svojej práci v maximálnej miere hľadíme na ekologický prístup bez používania agresívnych čistiacich prostriedkov, aby byt či dom zostal po našej práci nielen perfektne uprataný, ale aj zdravotne nezávadný.

Generálne upratovanie Bratislava

Komplexné čistenie celej domácnosti je proces náročný nielen na čas, ale aj na postup jednotlivými prácami.  Preto Vám ponúkame súhrn činností, ktoré si môžete pod týmto pojmom predstaviť:

  • Poutieranie prachu zo všetkých predmetov v priestore
  • Povysávanie všetkých podláh v celej domácnosti
  • Následné poumývanie všetkých podláh
  • Precízne vyčistenie WC, kúpeľne
  • Odmastenie kuchynskej linky, trúby, chladničky, ako z vnútra, tak z vonku
  • Umývanie okien, žalúzií a parapet
  • Hĺbkové tepovanie kobercov, sedačiek, matracov, čalúneného nábytku, prípadne vyčistenie koženej sedačky

Bez kvalitných čistiacich prípravkov sa nepohnete

Na čistiace prostriedky používané upratovacou, čistiacou a hĺbkovo tepovacou firmou Topservis pôsobiacou po celej Bratislave je kladený najvyšší dôraz. K našej činnosti používame len čistidlá bez formaldehydov, agresívneho chlóru a fosfátov. Takéto prípravky nielenže nezaťažujú Vašu domácnosť a Vaše zdravie, ale sú vhodné aj do biologických čističiek a teda nezaťažujú ani životné prostredie.  Ak by mal ktorýkoľvek klient záujem, radi mu celú problematiku aj dopodrobna objasníme. Ekologická stránka však nie je to jediné, čo nás zaujíma, neodmysliteľnou súčasťou používania takýchto čistiacich prostriedkov musí byť aj ich profesionálna účinnosť.  Ani dôkladným čistením však naše požiadavky nekončia a vyžadujeme, aby čistený povrch zostal nielen čistý, ale aj ošetrený proti budúcemu znečisteniu. Takto naimpregnovaný povrch sa následne oveľa ľahšie udržiava a nezaťažuje náročným udržiavaním.

Upratovacie služby poskytujeme na dennej báze po celej Bratislave