Upratovanie Bratislava obrázok

Upratovanie v Ružinove

Potrebujete pomoc s upratovaním, čistením či hĺbkovým tepovaním v Bratislave? Nezostáva Vám príliš veľa času, prípadne aj keby čas bol, nemáte chuť? Chcete si oddýchnuť či stráviť voľný čas s rodinou? V tom prípade sa Vám ponúka riešenie v podobe využitia služieb upratovacej spoločnosti Topservis so sídlo v Ružinove. Svoje služby s oblasti čistiacich prác, hĺbkového tepovania a upratovania v Bratislave ponúkame už od roku 2006. Využitím našich služieb získate niekoľko výhod, ako napríklad časovú flexibilitu a profesionálne riešenia. Dokážeme sa presne prispôsobiť vašim časovým požiadavkám počas celého týždňa, všetko závisí iba od spoločnej dohody. Ponúkame spoľahlivosť, ústretovosť a bohaté skúsenosti nadobudnuté počas našej existencie.  Dobre mierená rada neraz uľahčí od namáhavej driny, ktorá by Vás čakala bez takejto informácie. Je rozdiel či sa danej činnosti venujete profesionálne na dennej báze, alebo iba upratujete na pravidelnej báze svoju domácnosť.

Komplexné upratovanie bez kompromisu

Zabezpečíme Vám komplexné do hĺbky robené čistenie podľa Vašich prianí. Takéto čistenie nemusíte robiť na pravidelnej báze, ale stačí, ak ho spravíme aspoň 1x do roka a to dôkladne. Pri bežnom pravidelnom upratovaní väčšinou robíme iba zotieranie znečistenia z najviac namáhaných a používaných miest, ale toto bude na inej úrovni. Zatiaľ čo pri generálnom upratovaní Vám ako profesionálna firma dôkladne poumývame obloky, z ktorých povytierame špinu a prach. V ďalšom kroku sa povenujeme hlavne ťažko prístupným miestam. Budeme poriadnu pozornosť venovať vodnému kameňu v sprchovom kúte či na WC. Kuchynskú linku dôkladne odmastníme. Presne pri týchto príležitostiach aj hĺbkovo tepujeme sedacie súpravy, behúne, matrace či jedálenske stoličieky.

Poumývame Vám okná

V prvom rade umývaniu okien sa nikto z nás nevenuje na pravidelnej báze. Naším typom je, vo firme Topservis Bratislava, čistenie oblokov pridať do komplexného upratovania bytu či domu, aby ste zabili dve muchy jednou ranou. Nieje však problémom, ak by sme sa mali venovať iba oknám, ako samostatnej zákazke., ktorú si môžete objednať.

Kompletnú starostlivosť o okná, ktorú ponúkame, si nepredstavujte iba ako obojstranné poumývanie sklených tabúľ. V rámci celkovej práce Vám vyčistíme aj kľučky, rámy, parapety, vonkajšie a vnútorné žalúzie. Dôležité je, aby sme niektorú s týchto činností nevynechali, pretože môžete pri prvom daždi očakávať, že sa Vám obloky opätovne znečistia. V ideálnom stave by ste si mali okná umývať 2x do roka a to na jar a na jeseň. V prípade, že sa Vaša domácnosť nachádza v prašnom prostredí uprostred výstavby, možno niekde pri poli, doporučujeme dokonca frekvenciu čistenia zvýšiť . Snažte sa umývaniu okien vyhýbať v hlavne nevhodnom počasím. Nevhodné na umývanie okien sú predovšetkým vysoké teploty, alebo mesiace s mrazivým počasím.

Pod generálnym upratovaním si môžete predstaviť činnosti:

1.   poutieranie prachu zo všetkých povrchov, podlahy, svietidlá, obrazy, dvere, radiátory
2.    poumývanie okien, žalúzií, rámov a parapet
3.    vydrhnutie WC, kúpeľne, odstránenie vodného kameňa
4.    vyčistenie a odmastenie kuchyne, kuchynskej linky, spolu so zariadením
5.    zotretie a vyleštenie podláh v celej domácnosti
6.    čistenie a vyleštenie nábytku a sklených povrchov
7.    súvisiace služby: hĺbkové tepovanie gauča, kobercov, matracov, ostatného čalúnenia prípadne vyčistenie koženej sedačky

Používame profi čistiace prostriedky

Na každú zákazku si prinášame vlastné profesionálne čistiace prípravky, ktoré sú vhodné do biologických čističiek, pre alergikov a ľudí citlivých na chemické látky. Zároveň sa však jedná o prostriedky s vysokým čistiacim efektom a so schopnosťou zanechávať vyčistený povrch ošetrený. Ešte ktomu tieto čistidlá zabraňujú následnému hĺbkovému usádzaniu špiny a znečistenia. A pri tom žiaden s týchto prípravkov pri tom neobsahuje agresívne látky ako chlór, fosfáty a formaldehydy.

Upratovanie v Bratislave nemusí byť problém, keď si zavoláte Topservis